Nasze webinary - zobacz jak studiuje się za granicą!

Studia artystyczne

Elab Educatory Laboratory

10 czerwca 2020

Studia medyczne

Elab Educatory Laboratory

5 czerwca 2020

Najlepsze uczelnie

Elab Educatory Laboratory

21 maj 2020

Studia w USA

Elab Educatory Laboratory

1 kwietnia 2020

Studia w UK

Elab Educatory Laboratory

19 czerwca 2020

Programy

Studia w USA

WielkStudia w Stanach Zjednoczonych są jednym z najlepszych wyborów. Amerykańskie uczelnie są jednymi z najlepszych na świecie i plasują się w czołówce globalnych rankingów, mają też unikalny system edukacyjny dający dużą swobodę wyboru ścieżki rozwoju.

Studia w Europie

Algebra, trygonometria i analiza w jednym Jesteś rozdarty między studiowaniem architektury w Wielkiej Brytanii a sztuki we Włoszech? Pragniesz cieszyć się różnorodnością możliwości i doświadczeń oferowanych przez Amsterdam, ale z drugiej strony chciałbyś dołączyć do przyjaciół lub rodziny w Danii? Elab jest od tego, żeby Ci pomóc!palcu!

Medycyna

Program Medycyna jest dedykowany przyszłym lekarzom, chcącym kształcić się w zawodzie za granicą, ze szczególnym uwzględnieniem Wielkiej Brytanii. Aplikacja na studia medyczne w Wielkiej Brytanii jest niezwykle wymagająca, a proces rekrutacyjny bardzo różni się od rekrutacji na polskie uczelnie.

Oxford i Cambridge

Jesteś ambitny i planujesz studiować na Oksfordzie lub Cambridge? Uniwersytet Oksfordzki i Cambridge od setek lat należą do czołówki światowych uczelni. Drzwi tych uniwersytetów są otwarte dla najlepszych polskich uczniów.

Nauki Społeczne

Kierunki humanistyczne i społeczne to doskonała inwestycja we własne umiejętności i rozwijanie kompetencji. W trakcie studiów humanistycznych studenci mają okazję przede wszystkim opanować tzw. “umiejętności miękkie”, takie jak szybkie i skuteczne wyszukiwanie informacji, analiza treści i klarowne przedstawianie wniosków, stosowanie odpowiedniej argumentacji w debatach, a także wiedza jak uczyć się w efektywny sposób.

Business and Management

Studia biznesowe w Wielkiej Brytanii pozwalają zdobywać i doskonalić umiejętności takie jak: analiza danych, praca zespołowa, zarządzanie projektami, myślenie i umiejętności przywódcze, publiczne wystąpienia i prezentacje. Jest to doskonały wybór dla ambitnych i kreatywnych osób, które wiążą swoją przyszłość ze światem biznesu międzynarodowego, zarządzania lub finansów.

Art and Design

Jeśli marzą Ci się studia z zakresu projektowania, malarstwa, grafiki, ilustracji, mody, kierunki muzyczne czy filmowe, ten program jest właśnie dla Ciebie. Nasi aplikanci studiują obecnie na najbardziej znanych i cenionych uniwersytetach takich jak: Glasgow School of Art, UAL, Royal Academy of Music w Londynie, amerykańskim Tish School of the Arts czy UIC w Barcelonie.

Science and Technology

Studia Science & Technology na obecnym rynku pracy są szczególnie pożądane, gdyż dają nie tylko wiedzę naukową w najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się dziedzinach, ale również rozwijają niezbędne w pracy zarówno naukowca, inżyniera, jak i w biznesie zdolności analityczne i organizacyjne.

W ramach bezpłatnej pomocy Elab możesz aplikować na WSZYSTKIE uczelnie w Wielkiej Brytanii. Jest to wsparcie w całym procesie aplikacji: od wybrania uczelni i kierunku, przez uzupełnienie i wysłanie aplikacji, do wysłania wniosku o akademik i pożyczkę na czesne.

Aplikuj z Elab!

Porozmawiaj z naszymi studentami

Grzegorz Michalski

University of Essex, Accounting

Studiuję na University of Essex w UK. Mogę opowiedzieć o kierunkach: Accounting, Management&Marketing, Finance

Buisness Management Elab Education Laboratory Zarządzanie Finansami Finanse i Rachunkowość

University of Essex

Chętnie opowiem o innych kierunkach